امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

مسابقه « كودكان و نوجوانان عاشورايی » برگزار می شود


مركز مشاوره حوزه علميه خراسان مسابقه «كودكان و نوجوانان عاشورايی » را، ویژه سنین 7 تا 17 سال، برگزار می کند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مرکز مشاوره این حوزه به مناسبت ايام سوگواري امام حسين(ع) و ياران با وفايشان، مسابقه اي با عنوان «كودكان و نوجوانان عاشورايي » را با هدف ترويج سبك زندگي اسلامي برگزار می کند.

كودكان و نوجوانان 7 تا 17 سال می توانند در قالب شعر، قطعه ادبي، نامه، نقاشي و توصيف موضوعات «واقعه عاشورا »، «شهادت امام حسين(ع) و يارانشان »، «اطفال دشت كربلا» و «آنچه از كربلا و عاشورا مي دانيد » در این مسابقه شرکت کنند.
براساس این گزارش، ارسال آثار بر روی یک برگه A4 و نوشتن نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، کدملی و نشانی دقیق به همراه شماره تماس، از موارد ضروری عنوان شده است.
گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار 17 آبان است و نتایج نیز، 24 آبان ماه اعلام می شود.
علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را به آدرس مشهد، چهارراه راه آهن، نبش عبادی 55، مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان و یا به آدرس پست الکترونیکی k.n.ashoraei@gmail.comارسال کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 32008802– 051 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است، شرکت کنندگان مجاز به شرکت در یک یا همه بخش ها هستند و به 30 اثر برتر نیز جوايزي اهدا مي شود.

كد خبر: 28511  |  تاریخ درج خبر: 97/07/18  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا