ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مسابقه « کودکان و نوجوانان عاشورایی » برگزار می شودمرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان مسابقه «کودکان و نوجوانان عاشورایی » را، ویژه سنین 7 تا 17 سال، برگزار می کند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مرکز مشاوره این حوزه به مناسبت ايام سوگواري امام حسين(ع) و ياران با وفايشان، مسابقه اي با عنوان «كودكان و نوجوانان عاشورايي » را با هدف ترويج سبك زندگي اسلامي برگزار می کند.

كودكان و نوجوانان 7 تا 17 سال می توانند در قالب شعر، قطعه ادبي، نامه، نقاشي و توصيف موضوعات «واقعه عاشورا »، «شهادت امام حسين(ع) و يارانشان »، «اطفال دشت كربلا» و «آنچه از كربلا و عاشورا مي دانيد » در این مسابقه شرکت کنند.
براساس این گزارش، ارسال آثار بر روی یک برگه A4 و نوشتن نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، کدملی و نشانی دقیق به همراه شماره تماس، از موارد ضروری عنوان شده است.
گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار 17 آبان است و نتایج نیز، 24 آبان ماه اعلام می شود.
علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را به آدرس مشهد، چهارراه راه آهن، نبش عبادی 55، مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان و یا به آدرس پست الکترونیکی k.n.ashoraei@gmail.comارسال کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 32008802– 051 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است، شرکت کنندگان مجاز به شرکت در یک یا همه بخش ها هستند و به 30 اثر برتر نیز جوايزي اهدا مي شود.

كد خبر: 28511  |  تاریخ درج خبر: 1397/07/18  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا