امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

برگزاری دوره پژوهشی شیوه های تحقیق کتابخانه ای در حوزه علمیه خراسان شمالی


برگزاری دوره پژوهشی شیوه های تحقیق کتابخانه ای در حوزه علمیه خراسان شمالی
 مسئول اداره پژوهش حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با روابط عمومي مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری یک دوره پژوهشی با عنوان شیوه های تحقیق کتابخانه ای ویژه طلاب ممتاز پژوهشی مدارس علمیه استان خبرداد.
 
حجت الاسلام سعادتی مسئول اداره پژوهش حوزه علمیه استان با اعلام این خبر افزود: یک دوره پژوهشی با موضوع شیوه های تحقیق کتابخانه ای در کتابخانه مرکزی استان با شرکت طلاب برادر برگزار گردید.
 
ایشان مدت این دوره را یک روزه اعلام و خاطر نشان کرد در این دوره 50 نفر از طلاب ممتاز پژوهشی از مدارس علمیه استان با شرکت در این دوره شیوه های تحقیق و مقاله نویسی را با حضور استاد مشرفی فرا گرفتند.
 
سعادتی افزود: با توجه به فرا رسیدن سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان فراخوانی با موضوع مطالبات مقام معظم رهبری از حوزه های علمیه برگزار گردید.

گفتنی است طلاب شرکت کننده در این دوره با حضور در کتابخانه مرکزی بجنورد با فضاهای علمی و پژوهشی آن مرکز آشنا شدند

 

 
 
 
 
 
 
 

كد خبر: 28471  |  تاریخ درج خبر: 97/07/14  |  کد خبرنگار: 3076
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا