امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

به سراغ عناوینی بروید که تکرار مکررات نباشد


عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان توصیه کرد: نویسندگان به مطالب و عرصه هایی بپردازند که دیگران در آن راستا اقدام نکرده اند و قلم نزده اند تا ثمرات فراوان تری کسب شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله رجبعلی رضازاده، در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی این حوزه در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی(ره) گفت: امروزه هر کتابی که در رابطه با دفاع از مذهب تشیع نوشته می شود خوب و تاثيرگذار در جامعه است.
وی ضمن توصیه به ناشران، پژوهشگران و محققین تصریح کرد: خوب است ناشران مطلبی را منتشر کنند که جدید بوده و اساسا تکرار مکررات نباشد؛ این که مولفین آن محتواهایی که در کتاب ها نوشته شده را جمع کنند و در کتاب دیگری بنویسند، زحمت کم فایده ای است.
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان توصیه کرد که نویسندگان به مطالب و عرصه هایی بپردازند که دیگران در آن راستا اقدام نکرده اند و قلم نزده اند تا ثمرات فراوان تری کسب شود و از سوی دیگر به این نکته توجه داشته باشند که درباره مذهب تشیع و حقانیت آن می بایست با همین دیدگاه مطالبی نوشته شود.
آیت الله رضازاده توصیه کرد: تا وقتی طلاب مشغول تحصیل هستند وقت خود را صرف کتب درسی کرده و با اهتمام به مطالعه، سعي كنند كه بنیه علمی آنان تقویت شود و به كتابخواني بپردازند.

 


كد خبر: 28452  |  تاریخ درج خبر: 97/07/11  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا