امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

برگزاري اردوی جهادی توسط مدرسه علميه الزهرا (س) طبس


به همت مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان طبس در تابستان 97 سه اردوی جهادی در روستاهای خسروآباد، فهالنج و کریت برگزار شد

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان جنوبي، در این اردوهای جهادی علاوه بر برگزاری کلاس های قرآن برای کودکان ونوجوانان، کارگاه اخلاق و مشاوره و مهارت زندگی برای بانوان روستا با هدف آموزش مسائل زناشویی و بیان روابط خانوادگی انجام شد.
همچنین کلاس تجوید برای نوجوانان وجوانان ،آموزش کاردستی و شعر مذهبی ویژه کودکان و نوجوانان، بازی با کودکان با هدف مهارت ورزی، برگزار و در راستاي ترویج امر به معروف و نهی از منکر نيز بروشورهایی تهیه ودر میان خواهران روستا توزيع گرديد.
شایان ذکراست اردوی جهادی اول به یاد شهیدان عزیزالله طالب زاده و علیرضا کاظمی روستای خسروآباد، اردوی جهادی دوم به یادشهیدان روستای فهالنج و اردوی جهادی سوم به یاد شهیدان طلبه فاضل و ضرابی در روستای کریت برگزارشد.
 


كد خبر: 28389  |  تاریخ درج خبر: 97/07/05  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا