امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

طلبه مضروب همچنان در بیهوشی بسر می برد.


طلبه مضروب مشهدی همچنان در بیمارستان قائم(عج) در بیهوسی به سر می برد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام تولایی،‌ طلبه پایه هفتم مدرسه علمیه نورالرضا(ع) مشهد که پنجشنبه هفته گذشته مضروب شده بود، از چند روز پیش در بیهوشی  به سر می برد.
حجت الاسلام محمد تولایی عصر روز پنج شنبه در حوالی مدرسه نورالرضا(ع) در حالی که سوار بر پیکان خود شده بوده و قصد بازگشت به منزل داشته است توسط راکب موتور سیکلت ناشناس با اصابت ضربه چاقو به سمت چپ قفسه سینه مجروح شد.
وی با این حال رانندگی می کند و در میدان شهدا توقف کرده و پس از آن از یک موتور سوار کمک می گیرد تا سریعا به بیمارستان منتقل شود که ابتدا به سمت دارالشفای امام رضا(ع) حرکت کرده ولی بر اثر شدت خونریزی و ضعف از روی موتور سقوط می کند و به کمک مردم به محل مورد نظر می رسد که از آنجا به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل می شود.
تشخیص اولیه در بیمارستان امدادی سلامت قلب وی بود که پس از دو روز با توجه به عدم بهبود و ضعف و درد به بیمارستان قائم(عج) مشهد منتقل می شود که متوجه نفوذ چاقو به قلب و جراحت در این نقطه می شوند و عمل قلب باز صورت می گیرد و لخته های خون خارج و ترمیم می شود اما متاسفانه وی ‍پس از عمل به حالت بيهوشي می رود و تا کنون نیز در این شرایط به سر می برد.
در حال حاضر سطح هوشیاری این طلبه  سوء قصد شده زیر ۵ درصد است و پزشکان در حال تلاش هستند که بتوانند او را به سطح بالاتری از بهبودی و هوشیاری برسانند تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
مدیرحوزه علمیه خراسان از همان ابتدا پیگیر امور درمانی و امنیتی این طلبه بوده و نسبت به آن تاکید داشته و از همه مسئولان ذی ربط خواسته است که همه تلاش خود را در این دو بعد مذکور به کار برند.
روز گذشته نیز آیت الله عاملی،‌مدیر حوزه علمیه خراسان به عیادت این طلبه مبلغ رفت و از نزدیک در جریان امور درمانی و پزشکی وی قرار گرفت و نسبت به اهتمام و تلاش پزشکان تاکید کرد.


كد خبر: 28308  |  تاریخ درج خبر: 97/06/18  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
زهرا: امروز در مجلس امام حسین برای این جوان عزیز دعا کردیم خدا ان شا الله شفا عنایت کند . امیدواریم خبر سلامتی ایشان و دستگیری ضارب را در سایت منعکس شود.
محمدرضا: از مسولان زی ربط تقاضای پیگیری شدید داریم تا درمشهد مقدس دیگر مشاهدچنین جنایاتی بر علیه طلاب نباشیم واز دوستان تقاضای حمد وشفا برای این عزیز وتمام مریضهای دربستر بیماری هستن را داریم .
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا