امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

پذیرش خواهران مقطع سطح سه در پنج رشته تخصصی


حوزه علمیه خراسان براي سال تحصیلی 97-98 در پنج رشته فقه و اصول، تبليغ، علوم و معارف قرآن، فلسفه و کلام و علوم و معارف حدیث، طلبه خواهر می پذیرد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، معاونت آموزش این حوزه در جهت نیل به اهداف عالیه حوزه علمیه و مبتنی بر مطالبات مقام معظم رهبري(حفظه الله تعالی) و ارتقاء کیفیت علمی تخصصی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، اقدام به پذیرش خواهران در سطح سه کرده است.

براساس این گزارش، مدارس علمیه اسلام شناسی، نرجس(س)، حضرت خدیجه(س)، حضرت رقیه(س)، رضویه و مرکز طوبی در مشهد، ریحانه‌الرسول(س) تربت حیدریه، فاطمه الزهرا(س) قوچان، نرجس(س) سبزوار و کاشمر در خراسان رضوی، الزهرا(س) بجنورد در خراسان شمالی و همچنین مدارس علمیه الزهرا(س) قائن، طبس،  فردوس و نرجس(س) بیرجند، از شهرهای خراسان جنوبی، مجوز برگزاری رشته های تخصصی را دارند و برگزاری دروس،  مشروط به داشتن شرایط مشخص شده از طرف مرکز مدیریت است.
گفتنی است، پذیرش طلبه در مقاطع سطح سه با آزمون شفاهی از سوی مدارس علمیه با نظارت مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، انجام می شود.

كد خبر: 28285  |  تاریخ درج خبر: 97/06/17  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا