امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
به مناسبت ایام تبلیغی دهه اول محرم

تعطیلی دروس عمومي از چهارشنبه 14 شهریور97


دروس عمومی حوزه علمیه خراسان به مناسبت ایام تبلیغی دهه اول محرم از روز چهارشنبه 14 شهریور 97 برابر با 24 ذی الحجه تعطیل می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با عنایت به فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت مظلومانه حضرت اباعبدا... الحسین(ع) در ماه محرم الحرام و عزیمت فضلاء و طلاب به مناطق مختلف کشور و بر اساس هماهنگی به‌عمل آمده با اساتید معظم، دروس عمومی این حوزه در ایام دهه اول ماه محرم الحرام 1439 از روز چهارشنبه مورخ 14 شهریور 97 برابر با 24 ذی‌الحجه 1439 ه.ق تعطیل می‌شود.
لازم به ذکر است، دروس عمومی این حوزه روز دوشنبه 2 مهرماه 97 برابر با 14 محرم الحرام 1440 ه.ق شروع خواهد شد.
امید است، مبلغان گرامی در راستای رسالت حوزوی خود نسبت به ابراز و شناساندن معارف اهل بیت(علیهم السلام) و ویژگی ها و درس های والای عاشورا اهتمام ویژه ای داشته و در این راستا مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و... را با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، با نظر به عبرت ها و درس های کربلا، تبیین نمایند.


كد خبر: 28258  |  تاریخ درج خبر: 97/06/14  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا