امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
به مناسبت ایام تبلیغی دهه اول محرم

تعطیلی دروس عمومي از چهارشنبه 14 شهریور97


دروس عمومی حوزه علمیه خراسان به مناسبت ایام تبلیغی دهه اول محرم از روز چهارشنبه 14 شهریور 97 برابر با 24 ذی الحجه تعطیل می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با عنایت به فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت مظلومانه حضرت اباعبدا... الحسین(ع) در ماه محرم الحرام و عزیمت فضلاء و طلاب به مناطق مختلف کشور و بر اساس هماهنگی به‌عمل آمده با اساتید معظم، دروس عمومی این حوزه در ایام دهه اول ماه محرم الحرام 1439 از روز چهارشنبه مورخ 14 شهریور 97 برابر با 24 ذی‌الحجه 1439 ه.ق تعطیل می‌شود.
لازم به ذکر است، دروس عمومی این حوزه روز دوشنبه 2 مهرماه 97 برابر با 14 محرم الحرام 1440 ه.ق شروع خواهد شد.
امید است، مبلغان گرامی در راستای رسالت حوزوی خود نسبت به ابراز و شناساندن معارف اهل بیت(علیهم السلام) و ویژگی ها و درس های والای عاشورا اهتمام ویژه ای داشته و در این راستا مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و... را با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، با نظر به عبرت ها و درس های کربلا، تبیین نمایند.


كد خبر: 28258  |  تاریخ درج خبر: 97/06/14  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا