امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

کارگاه مهارتی مقاله نویسی در حال برگزاری است


کارگاه مهارتی مقاله نویسی، ویژه طلاب متقاضی تحصیل در رشته های تخصصی سطح3 در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، کارگاه مهارتی مقاله نویسی با حضور 50 نفر از طلاب متقاضی تحصیل در رشته های تخصّصی به همت واحد پژوهش مدرسه تخصصی قرآن و عترت در حال برگزاری است.

در این کارگاه که توسط حجت الاسلام گلشن آبادی، معاون آموزش مدرسه تخصصی قرآن و عترت و به عنوان پیش نیاز ورود به رشته های تخصصی سطح3 در حال برگزاری است، دانش پژوهان در 6 روز، اصول، قواعد و فنون نگارش مقاله علمی را فرا گرفته و به صورت همزمان، نگارش یک مقاله استاندارد به صورت عملی را تجربه می کنند.
آشنایی با انواع مقالات از حیث هدف، شیوه، محور و کاربرد و نیز آموزش تهیه طرح تحقیق و نگارش مقاله به صورت گام به گام از جمله سرفصل های این کارگاه مهارتی است.
در این کارگاه مهارتی که در سالن اجتماعات مدرسه تخصصی قرآن و عترت دایر است، دانش پژوهان با کتابخانه های دیجیتال و نرم افزارهای علوم اسلامی نیز آشنا شده و روش جستجو و دریافت محتوا از منابع الکترونیکی را فرا می گیرند.


كد خبر: 28132  |  تاریخ درج خبر: 97/05/29  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا