امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

دومین نشست تخصصی «اولی الالباب» برگزار می شودمعاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان، دومین نشست تخصصی از سلسله نشست های «اولی الالباب» را با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین‌خانی، معاون اخلاق و تهذیب حوزه علمیه قم، 3 و 4 مردادماه در مدرسه علمیه قرآن و عترت برگزار می کند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه با هدف دانش افزایی مباحث اخلاقی در بخش برادران و خواهران، نشست‌های تخصصي اخلاق و تهذيب با عنوان «اولي الالباب» را برگزار می کند.

براساس این گزارش، دومین نشست تخصصی از سلسلسه نشست های «اولي الالباب» ویژه اساتید مدارس علمیه برادران و خواهران با توجه به نقش تربیتی اساتید در مدارس علمیه خراسان، چهارشنبه 3 مرداد در مدرسه علمیه قرآن و عترت برگزار می شود.
همچنین، در راستای نقش تربیتی مدیران و مسئولان مدارس علمیه خراسان، پنجشنبه 4 مردادماه نیز، این نشست ویژه مدیران و مسئولان مدارس علمیه برادران و خواهران برگزار می شود.
گفتنی است، دومین نشست تخصصي «اولي الالباب» با حضور حجت الاسلام والمسلمين حسين‌خاني، معاون اخلاق و تهذيب حوزه علميه قم، ساعت 8:30 الي 12 ظهر، سوم و چهارم مردادماه در مدرسه علمیه قرآن و عترت برگزار می شود.

كد خبر: 27952  |  تاریخ درج خبر: 97/05/02  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا