ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

پانزدهمین نشست پژوهشی در علم رجال امروز برگزار می شودپانزدهمین نشست از سلسله نشست های پژوهشی در علم رجال به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی(ره) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان، پانزدهمين نشست از سلسله نشست هاي پژوهشي در علم رجال در تاريخ 31 تيرماه 97 از ساعت 18 تا 19:30 به همت كارگروه رجال پژوهي مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی (ره) و با همکاری معاونت پژوهش  و مشاركت دفتر نخبگان و استعداد هاي برتر حوزه علميه خراسان  در این مدرسه برگزار مي شود.
بر اساس اين گزارش، در اين نشست طلاب پژوهشگر و استعداد هاي برتر سطح 3 و 4 حضور داشته و آيت الله سيد احمد حسيني خراساني ، عضو مجلس خبرگان رهبري و استاد درس خارج حوزه علميه قم و حجت الاسلام و المسلمين شيخ محمد حسن رباني بيرجندي ،استاد سطوح عالي اين حوزه  و مولف كتاب «مناهج الفقها في علم الرجال و دورها في الفقه» به بیان مطالبی درباره «منهج شناسي فقيهان اماميه در علم رجال و پيامدهاي آن» خواهند پرداخت.
قابل ذكر است، دوره تربيت پژوهشگر علوم اسلامي در حوزه علم رجال با بهره مندی از اساتيد مبرز توسط معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان و با همکاری واحد پژوهش مدرسه آیت الله العظمی خوئی (ره) در این مدرسه برگزار مي شود.

 


كد خبر: 27917  |  تاریخ درج خبر: 1397/04/31  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا