امروز: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

برگزاری سلسله مباحث علمی حضرت آیت الله العظمی سبحانی از 30 تیر در مشهدسلسله مباحث درسی آیت الله العظمی سبحانی با موضوع «مسائل جدید کلامی» از تاریخ 30 تیرماه 97 از ساعت 10:30 به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و با مشارکت مدرسه علمیه عالی نواب در این مدرسه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، سلسله مباحث درسی آيت الله العظمي حاج شيخ جعفر سبحاني با موضوع «مسائل جدید کلامی» از تاريخ 30 تیرماه 97 از ساعت 10:30 تا 12 به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و با مشارکت مدرسه علمیه عالی نواب در محل این مدرسه برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، از آنجا که همزمان با حضور معظم له در مشهد، برنامه علمی ایشان همه ساله در مباحث گوناگون و موضوع های مختلف ارائه می شود، امسال نیز موضوع «مسائل جدید کلامی» مورد بحث قرار خواهد گرفت.
این برنامه هر روز از شنبه مورخ 30 تیرماه 97 از ساعت از ساعت 10:30 تا 12 در محل سالن اجتماعات مدرسه علمیه عالی نواب با حضور طلاب برادر برگزار خواهد شد.


كد خبر: 27874  |  تاریخ درج خبر: 97/04/30  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا