امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

دوشنبه؛ تشییع پیکر آیت الله سید علی علم الهدی بروجردی


پیکر آیت الله سید علی علم الهدی بروجردی، فردا، دوشنبه از محل حسینیه نجفیها به سمت حرم مطهر رضوی تشییع می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید علی علم الهدی بروجردی، فرزند آیت الله العظمی سید محمدرضا بروجردی(قدس سره) دار فانی را در مشهد وداع گفت و پیکر آن مرحوم دوشنبه 25 تیرماه از محل حسینیه نجفیها واقع در کوچه چهارباغ به سمت حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) تشییع و در صحن آزادی به خاک سپرده می شود.
بر اساس این گزارش، مراسم ترحیم آن عالم بزرگوار نیز روز دوشنبه مورخ 25 تیرماه و سه شنبه 26 تیرماه 97 بعد از نماز مغرب و عشاء تا ساعت 10 شب در حسینیه نجفیها ویژه برادران برگزار می گردد.
همچنین، روز سه شنبه 26 تیرماه 97 مراسم ترحیمی از ساعت 17 تا 19 در مسجد حضرت زهرا(سلام الله علیها) واقع در احمدآباد، سه راه راهنمایی برای آقایان و بانوان منعقد می باشد.


كد خبر: 27859  |  تاریخ درج خبر: 97/04/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا