نشست علمی تخصصی نقش رسانه در آسیب های نوپدید برگزار‌ می‌شوداداره خواهران معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان دومین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشی زن و خانواده را با موضوع «نقش رسانه در آسیب های نوپدید» ویژه پژوهشگران این عرصه، 7 تیرماه در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)توس برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست علمی تخصصی نقش رسانه در آسيب هاي نوپديد با محوریت زن و خانواده به همت اداره خواهران معاونت پژوهش این حوزه و با همکاری امور بانوان آستان قدس رضوی، ویژه پژوهشگران دوره عمومی تربیت محقق، مسئولان پژوهش مدارس علمیه خواهران مشهد و طلاب پژوهشگر که در این عرصه فعالیت و مطالعه دارند، پنجشنبه 7تیرماه در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)توس برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، با توجه به آسیب‌های موجود ناشی از برخی تولیدات رسانه‌ها در حوزه زن و خانواده ازجمله آثار سینمایی، تلویزیونی، شبکه های مجازی و... که تولید و ترویج گسترده در جامعه دارد، این نشست مدنظر قرارگرفته است.
گفتنی است، دومین نشست از سلسله نشست های علمی پژوهشی در حوزه زن و خانواده با عنوان « نقش رسانه در آسیب‌های نوپدید»، با حضور حسین مدبر عزيزي، مدرس بنیاد صیانت از نهاد خانواده دادگستری خراسان رضوی، ساعت 9:30 پنجشنبه 7تیرماه در مدرسه علميه فاطمه الزهرا(س)توس (خيابان مطهري شمالي 58، كوچه شهيد محسن عربي، سمت راست، كوچه اول) برگزار می‌شود.
 
 
 

كد خبر: 27700  |  تاریخ درج خبر: 97/04/05  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا