امروز: پنج‌شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

راه اندازی مشاوره های تخصصی ،پژوهشی در دفتر همكاری های حوزه وبنیاد


مدیر ترویج وگسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان با اشاره به راه اندازی مجدد دفتر همكاریهای حوزه و بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، گفت: در دور جدید فعالیت های این دفتر، ارائه مشاوره های پژوهش و تخصصی با موضوعات جدید و كاربردی می باشد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، هادي حصاری با اشاره به ارائه خدمات پژوهشی به طلاب علوم ديني، گفت: مشاوره و راهنمایی گرفتن مي تواند نقش بسزايي در تولید علم و انجام تألیفات پژوهشی داشته باشد و آثار را به سمت رعایت استانداردهای لازم و مبتنی بر نیازها سوق دهد.
وی گفت: خدمات مشاوره در زمینه های تدوين كتاب، مقاله و پايان نامه، منبع شناسي، انتخاب موضوع، ويرايش و...انجام می‌شود و براساس نیاز و مطالبه طلاب محقق در زمینه های دیگر نیز قابل ارائه می‌باشد.
مدير ترويج وگسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان با بيان اينكه اين مشاوره‌ها در دو قالب مهارت‌های پژوهشی و محتوای تحقیق قبلا نیز انجام می‌شده است و نتايج مثبتي در روند پژوهش طلاب داشته است، گفت: این خدمات مشاوره با همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در محل دفتر همکاری های علمی حوزه و بنیاد واقع در ساختمان بنیاد پژوهش‌های اسلامی به صورت رایگان ارائه می‌شود.
حصاري افزود: اين دست مشاوره ها بصورت حضوري و غير حضوري انجام مي شود و طلاب مي توانند از طريق پرتال طلبگي در بخش پژوهش اقدام به درخواست مشاوره نمايند تا در اسرع وقت مقدمات مشاوره براي آنها فراهم گردد.
وي با تاكيد به همكاري بيش از 40 استاد پژوهشگر با اين دفتر بيان كرد: تمامي اساتيد اين دفتر از حوزويان داراي تجربه و تخصص در زمينه پژوهش و رتبه هاي گوناگون پژوهشي در حوزه و دانشگاه مي باشند.
مدير ترويج وگسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان اضافه كرد: سعي بر اين بوده تا اساتيد اين مجموعه تمامي نياز هاي علمي طلاب را بتوانند بر طرف كنند که از همين رو اساتيد مختلفي براي رشته هاي علوم قرآن وحديث، فقه واصول، ادبيات عرب، منطق، فلسفه و كلام، اديان، عرفانهاي نوظهور، كلام جديد، معرفت شناسي و... دعوت به همكاري شده اند.
وي از طلاب خواست از اين ظرفيت بوجود آمده جهت بالا بردن سطح علمي وپژوهش خود بهره كافي را ببرند .
شايان ذكر است طلاب مي توانند با مراجعه به پرتال طلبگي و بخش پژوهش، درخواست مشاوره پژوهشي خود را ثبت و از مشاوره هاي مختلف پژوهشي استفاده كنند.


 


كد خبر: 26456  |  تاریخ درج خبر: 97/02/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا