امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها فردوسآیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فردوس بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مدرسه قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبي، آیت الله سید مصباح عاملی از مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فردوس بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مدرسه قرار گرفت.
مدیر حوزه علمیه خراسان ضمن بازدید از کتابخانه و بخشهای مختلف این مدرسه، نسبت به لزوم فعالیت های تحولی در مسیر رسالت طلبگی تاکید کرد.
ایشان با اشاره به نقش تاثیرگذار خواهران طلبه در تربیت دینی خانواده و نیز جامعه بانوان، نسبت به لزوم تربیت طلابی آگاه، با بصیرت، عالم و متقی برای رسیدن به جامعه ای آرمانی و دینی تصريح کرد.
در این بازدید، خانم شهید زاده، مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فردوس نیز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی، اخلاقی و سیاسی و اجتماعی طلاب این مدرسه گزارشی ارائه کرد.


 

 


كد خبر: 26290  |  تاریخ درج خبر: 97/02/05  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا