امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه عصمتیه بشرویهمدیر حوزه علمیه خراسان از مدرسه علمیه عصمتیه بشرویه بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مدرسه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی از مدرسه علمیه عصمتیه بشرویه بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مدرسه قرار گرفت.
مدیر حوزه علمیه خراسان ضمن بازدید ازاین مدرسه نسبت به اهتمام خواهران طلبه در زمینه علم آموزی در کنار تربیت دینی خانواده تاکید کرد و آنان را الگویی برای سایر قشر بانوان جامعه خواند.
ايشان افزود: مدارس علميه خواهران می بایست نسبت به تبلیغ و تبیین درست مفاهیم دینی در میان بانوان جامعه توجه کنند و هدایت فعالیت های تبلیغی در این عرصه را به خوبی انجام دهند.
در این بازدید، خانم آهنگ، مدیر مدرسه علمیه عصمتیه بشرویه نیز از فعالیت ها ی تبلیغی، علمی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی طلاب این مدرسه گزارشی ارائه کرد.
وی با بیان اینکه این مدرسه در حال حاضر 11 استاد و 54 طلبه دارد، ابراز کرد: فارغ التحصیلان آن نیز به امور تبلیغی در سطح شهرستان برای بانوان اشتغال دارند.
خانم آهنگ با اشاره به افزایش قابل توجه رتبه علمی این مدرسه، درباره فعالیت های این مدرسه گفت: برگزاری نشست های علمی و پژوهشی با موضوعات مختلف، کرسی هاس آزاداندیشی، کارگاه های پژوهشی و روش تحقیق و... از جمله فعالیت هایی است که این طلاب در کنار اردوی جهادی هفتگی و جلسات نقد کتاب در طول سال انجام داده اند.
 

 


كد خبر: 26272  |  تاریخ درج خبر: 97/02/05  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا