امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

روحانیون ایثارگر و بسیجی حوزه علمیه خراسان به ساحل اروندکنار رسیدند


اعضای کاروان روحانیون ایثارگر و بسیجی حوزه علمیه خراسان در سومین روز از سفر معنوی راهیان نور مناطق عملیاتی اروندکنار و شلمچه را زیارت کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حضور در منطقه عملیاتی اروندکنار و بهره گیری از سخنان دو تن از راویان سیره شهدا، زیارت یادمان شهدای عملیات کربلای هشت و اقامه نماز ظهر و عصر در این منطقه، هم چنین حضور در منطقه عملیاتی شلمچه و بهره گیری از روایت راویان دفاع مقدس از دلاورمردی های جوانان ایرانی در آن منطقه، حضور در مراسم گرامیداشت شهدا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی و مداحی حاج سعید حدادیان و محمدحسین حدادیان و اقامه نماز مغرب و عشاء در منطقه عملیاتی شلمچه از مهم ترین برنامه های سومین روز سفر کاروان راهیان نور روحانیون ایثارگر و بسیجی حوزه علمیه خراسان بود.
کاروان روحانیون ایثارگر و بسیجی حوزه علمیه خراسان پیش از این در منطقه عملیاتی فتح المبین حاضر شده و حرم حضرت دانیال نبی (علیه السلام) را نیز زیارت کرده بودند و پیش تر و در مسیر حرکت به سمت خوزستان به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران مشرّف شده بودند.
بازدید از مناطق عملیاتی فکه، کانال کمیل، دهلاویه، طلائیه و هویزه و زیارت معراج الشهدای اهواز، برنامه های این کاروان در دو روز آینده خواهد بود.
 


كد خبر: 24016  |  تاریخ درج خبر: 96/12/26  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا