امروز: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

نشست هم اندیشی و دانش افزایی کتابداران مدارس علمیه خراسان برگزار شد


نحوه ساماندهی کتابخانه های مدارس و نحوه تشویق طلاب به امر کتابخوانی از جمله مسائل مطرح شده در این نشست بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، کتابداران مدارس علمیه خراسان به دعوت معاونت پژوهش این حوزه در نشستی مشترک که با هدف هم اندیشی، انتقال تجارب و دانش افزایی برگزار شد، شرکت کردند.
در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین کندری معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان برگزار شد، شرکت کنندگان نقطه نظرات خود پیرامون بهبود وضعیت و نحوه ساماندهی کتابخانه های مدارس و نحوه تشویق طلاب به امر کتابخوانی را ارائه کردند.
حجت الاسلام والمسلمین کندری در این نشست به اهمیت و جایگاه اخلاق خوش در کتابداری اشاره کرد و گفت: کتابدار می تواند با برخوردهای خوب خود با مراجعه کنندگان، ایشان را ترغیب به مراجعه بعدی به کتابخانه و مطالعه بیشتر نماید.
وی افزود: از دیگر نکات مهم در این زمینه ارتقاء سطح کتابخانه از سنتی به پیشرفته است که دسترسی طلاب به کتب مرجع و سایر کتب مورد نیاز را تسهیل می کند.
 


كد خبر: 22923  |  تاریخ درج خبر: 96/12/20  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا