امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

ثبت و نهایی شدن موقوفه تجاری مرحوم ظفریمسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی حوزه علمیه خراسان از ثبت و نهایی شدن موقوفه مرحوم ظفری با ارزشی بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمين  کاظمی با بیان این خبر ابراز کرد: پس از یک سال کار مداوم و برگزاری جلسات متعدد پیرامون موقوفه مرحوم ظفری که دارای مسائل و مشکلات مختلفی بود، این موقوفه در تاریخ 96/12/13  نهایی و برای حوزه علمیه خراسان ثبت شد.
وی افزود: موقوفه مرحوم ظفری دارای سه طبقه تجاری است که سه دانگ آن برای طلاب مدرسه علمیه امام جعفر صادق (علیه السلام) انداد وقف شده است و ارزش ریالی آن بالغ بر 20 میلیارد ریال می باشد.
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی حوزه علمیه خراسان در پایان گفت: این موقوفه که در بلوار پیروزی مشهد واقع شده منفعتی است و اجاره ماهانه آن بالغ بر 25 میلیون ریال می باشد که برای طلاب  مدرسه علمیه امام جعفر صادق (علیه السلام) انداد هزینه خواهد شد.
 


كد خبر: 22921  |  تاریخ درج خبر: 96/12/21  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا