امروز: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

ثبت و نهایی شدن موقوفه تجاری مرحوم ظفری


مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی حوزه علمیه خراسان از ثبت و نهایی شدن موقوفه مرحوم ظفری با ارزشی بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمين  کاظمی با بیان این خبر ابراز کرد: پس از یک سال کار مداوم و برگزاری جلسات متعدد پیرامون موقوفه مرحوم ظفری که دارای مسائل و مشکلات مختلفی بود، این موقوفه در تاریخ 96/12/13  نهایی و برای حوزه علمیه خراسان ثبت شد.
وی افزود: موقوفه مرحوم ظفری دارای سه طبقه تجاری است که سه دانگ آن برای طلاب مدرسه علمیه امام جعفر صادق (علیه السلام) انداد وقف شده است و ارزش ریالی آن بالغ بر 20 میلیارد ریال می باشد.
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی حوزه علمیه خراسان در پایان گفت: این موقوفه که در بلوار پیروزی مشهد واقع شده منفعتی است و اجاره ماهانه آن بالغ بر 25 میلیون ریال می باشد که برای طلاب  مدرسه علمیه امام جعفر صادق (علیه السلام) انداد هزینه خواهد شد.
 


كد خبر: 22921  |  تاریخ درج خبر: 96/12/21  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا