امروز: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

فعالیت 100 گروه جهادی طلاب خراسان


معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از فعالیت 100 گروه جهادی طلاب این حوزه در عرصه های فرهنگی، تبلیغی، عمرانی و... خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام و المسلمین محمد فردوسی پوردر آیین امضای تفاهم نامه میان حوزه علمیه خراسان و جمعیت هلال احمر با اشاره به تاسیس موسسه تبلیغی «فصل الخطاب» با حضور مبلغان خراسانی، ابراز کرد: این موسسه تبلیغی به منظور روشمندی و تربیت اساتید تبلیغ راه اندازی شده است که این امر می تواند در جمعیت هلال احمر نیز مفید باشد.
وی افزود: 100 گروه جهادی در عرصه های فرهنگی، تبلیغی، عمرانی و ... حضور دارند که می توانند روح امید را در میان مردم ایجاد و تقویت کنند.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان خاطر نشان کرد: اعزام گروه های تبلیغی در اربعین و دهه آخر صفر از دیگر کارهای موفق این حوزه علمیه بوده است که در نتیجه آن مسئولان مربوطه پیگیرهستند تا مدیریت تبلیغی این ایام را حوزه علمیه خراسان عهده باشد.
وی از امضای تفاهم نامه میان حوزه و آموزش و پرورش گفت و ابراز کرد:  7 مدرسه  توسط حوزه  در دو سال گذشته ایجاد شده است که استقبال بسیار خوبی داشته و امیدواریم با ترویج و تبلیع این مدارس به منویات مقام معظم رهبری در خصوص آموزش و پرورش دست یابیم.
ایشان افزود: ایجاد کلاس های سیاسی و عقیدتی در نیروی انتظامی و ارتش و راه اندازی مدرسه تخصصی تبلیغ و ... از دیگر اقدام های معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است.
وی بحث نظام جامع آموزش با سه واحد تبلیغ برای طلاب در سطح یک را از دیگر کارهای این معاونت عنوان و ابراز کرد: ورود به عرصه تبلیغ در فضای مجازی از دیگر فعالیت ها می باشد.


كد خبر: 22910  |  تاریخ درج خبر: 96/12/19  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا