امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

چهارمین همایش افق فقاهت پنجشنبه برگزار می شودچهارمین همایش افق فقاهت ویژه اساتید فقه و اصول پنجشنبه 10 اسفند به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و مدرسه فقاهت برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، چهارمین همایش افق فقاهت ویژه اساتید فقه و اصول با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد حسینی خراسانی، عضو مجلس خبرگان رهبری دهم اسفند 96  از ساعت 8 تا 15 به همت معاونت آموزش این حوزه و مدرسه فقاهت در سالن همایش های مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می گردد.
در این همایش که 100 تن از اساتید فقه و اصول حوزه علمیه حضور خواهند داشت، ارتقای سطح علمی اساتید فقه و اصول، نهادینه شدن فرهنگ پژوهش و علم آموزی در میان اساتید و تبیین و نقد و بررسی دو نظریه حق الطاعه و منطقه الفراغ شهید صدر خواهد شد.
در همین راستا، حجت الاسلام سیدجمال الدین موسوی،معاون آموزش و پژوهش مدرسه فقاهت ابراز کرد: یکی از اهداف همایش های افق فقاهت آشنایی با نظریه های ابتکاری علمای بزرگ فقیه و اصولی شیعه است که از این میان بررسی نظریه های آیت الله شهید صدر که از ژرف اندیشان و نوآوران علم اصول است دارای اهمیت می باشد.

 


كد خبر: 22760  |  تاریخ درج خبر: 96/12/09  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا