امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

رسالت امروز طلاب، تحلیل و تبیین به حق مسائل اخیر نظام است


فرمانده سازمان بسیج طلاب خراسان رضوی بر انقلابی ماندن حوزه های علمیه تاکید و خاطر نشان کرد: امروز رسالت اصلی طلاب حوزه های علمیه تحلیل و تبیین به حق مسائل و حوادث اخیر نظام است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین مجید فاطمی ارفع صبح امروز در اجتماع طلاب و روحانیون مدارس علمیه تربت حیدریه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته برای رسیدن به قله های سعادت با موانع خرد و کلان مواجه بوده که تحلیل های صحیح، این موانع می تواند راه را برای رسیدن به قله هموار تر کند.
وی خطاب به طلاب علوم دینی گفت: روحانیون و حوزه های بی تفاوتی که به مسائل انقلاب و نظام کاری ندارند همان تفکر سکولار را دنبال می کنند و لذا باید بتوان مسائل و حوادث اخیر نظام را به نحو مطلوب تحلیل و برای جامعه تبیین کرد.
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی ارفع با بیان اینکه وقت آن فرا رسیده که برخی از مراکز ضد انقلابی تکلیف خود را با نظام و انقلاب مشخص و راهشان را معین کنند، خاطر نشان کرد: شرط تمسک به ولایت امیر المومنین(ع) کفر به طاغوت است و کسانی که داعیه دار مکتب اهل بیت(ع) هستند بلا استثنا باید آمریکا را سلطه گر و کفر طاغوتی قلمداد کنند.
دعوای ما با آمریکا سیاسی نیست؛ بلکه مبنائی و بر اساس مبارزه با طاغوت است
فرمانده سازمان بسیج طلاب خراسان رضوی اظهار کرد: برخی در داخل کشور گمان می کنند دعوای ما با آمریکا سیاسی است، لذا این تحلیل غلط باعث شده تا به دنبال راهکارهای دیپلماتیک و میز مذاکره باشیم، کما اینکه این ایده و تفکر هم با شکست مواجه شده است.
وی بیان داشت: دعوای ما با آمریکا سیاسی نیست؛ بلکه مبنائی و ایدئولوژیک و بر اساس مبارزه با طاغوت است، دعوای موسی با فرعون و ابراهیم با نمرود است، لذا این تحلیل نیازمند تبیین و نهادینه شدن در حوزه های علمیه و سطح جامعه را دارد.
حجت الاسلام فاطمی ارفع گفت: امام راحل از آغاز ابتدای نهضت انقلاب اسلامی خط مشی همه را مشخص کرده و اگر مبارزه ای با شاه مخلوع داشته، بواسطه مزدوری وی در داخل این کشور بوده، لذا ما در حال مبارزه با استکبار جهانی هستیم.
فرمانده سازمان بسیج طلاب با بیان اینکه امروز این مبارزه از عرصه فیزیکی به جنگ نرم و عملیات روانی تبدیل شده، گفت: در حال حاضر ۱۵۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان با دو محور حمله به اعتقادات و باورها و ارزشهای دینی و فحشا و بی بند و باری فقط برای جمهوری اسلامی ایران بصورت ۲۴ ساعته در حال تولید فیلم ها و مستندات مختلف هستند.
فاصله نابودی اسرائیل توسط انقلاب اسلامی از دقیقه به ثانیه مبدل شده است
وی گفت: امروز در برابر یک ابر قدرت پوشالی قرار گرفیتم که اگر می بینیم در حال دست و پا زدن است و به هر ریسمانی چنگ می زند فقط بخاطر آن است که فاصله نابودی اسرائیل توسط انقلاب اسلامی به دقیقه و ثانیه رسیده است.
وی تاکید کرد: اگر داعش را در عراق و سوریه بوجود آوردند فقط برای از بین بردن نظام اسلامی بوده تا بتوانند با سرنگونی حکومت های غرب آسیا امنیت را برای رژیم نامشروع صهیونیستی تامین کنند.
دشمن به دنبال توقف نظام در مسائل داخلی است
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی ارفع با تاکید بر اینکه خط مقدم انقلاب اسلامی همچنان سیر صعودی خود را طی می کند، افزود: امروز نگرانی از عقبه استراتژیک انقلاب اسلامی است و دشمن سعی دارد تا نظام را در مسائل داخلی متوقف کند.
وی اظهار داشت: رویکرد ما همان رویکرد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است که بر وحدت کلمه و اتحاد مسئولان نظام با مردم تاکید دارند و این اتحاد باید تا آزادی قدس شریف و نابودی غده سرطانی اسرائیل همچنان ادامه داشته باشد.
 


كد خبر: 20997  |  تاریخ درج خبر: 96/10/21  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا