امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

ثبت نام دوره های آموزشی فرق و ادیان آغاز شد


در این دوره های آموزشی موضوعات و مبانی اعتقادی شیعه، مسیحیت، بهائیت، وهابیت، صوفیه، عرفان های نوظهور و زرتشت آموزش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، موسسه احیاء امر حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) در راستای ترویج معارف اهل بیت (علیهم السلام) و مواجهه علمی کاربردی با تبلیغات فرق و ادیان انحرافی، ثبت نام از علاقه مندان در دوره های آموزشی کوتاه مدت «فرق و ادیان» را آغاز کرده است.
در این دوره های آموزشی موضوعات و مبانی اعتقادی شیعه، مسیحیت، بهائیت، وهابیت، صوفیه، عرفان های نوظهور و زرتشت آموزش داده می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام در دوره های آموزشی «فرق و ادیان» می توانند از ساعت 9 الی 13:30 یا 16 الی 19:30 با در دست داشتن کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به میدان گنبد سبز، آخوند خراسانی 21، مراجعه نمایند.
آخرین مهلت ثبت نام در این دوره آموزشی سوم بهمن ماه اعلام شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان با شماره تلفن های 05138522381 و 05138522318 تماس حاصل کرد.
 


كد خبر: 20975  |  تاریخ درج خبر: 96/10/19  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا