امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

تقدیر از دست اندرکاران نهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی حوزه علمیه خراسان در بخش خواهران


مسئول اداره پژوهش خواهران معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان خبر داد: از دست اندرکاران و غرفه داران نهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی این حوزه در بخش خواهران، پنجشنبه 21 دی‌ماه در اتاق جلسات مرکز مدیریت این حوزه تقدیر می‌شود.

حبیبه ندری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: ، مراسم گردهمایی و تجلیل از دست اندرکاران و غرفه داران نهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی این حوزه در بخش خواهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین کندری، معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان، پنجشنبه  21 دی ماه در اتاق جلسات مرکز مدیریت برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در این برنامه از 21 مدرسه علمیه تقدیر خواهد شد، افزود: از 11 مدرسه علمیه خواهران شهرستان های خراسان و 10 مدرسه علمیه خواهران مشهد تقدیر می شود.
ندری در پایان یادآورشد: بخشی از این جلسه با حضور مسئولان پژوهش مدارس علمیه خواهران، به بررسی و پیشنهادات برگزاری نمایشگاه‌‌های آتی اختصاص خواهد یافت.
گفتنی است، این مراسم ساعت 12 تا 14 روز پنجشنبه  21 دی ماه در اتاق جلسات مرکز مدیریت برگزار می‌شود.


كد خبر: 20972  |  تاریخ درج خبر: 96/10/19  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا