امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

فعالیت در عرصه تهذیب و سیاست به اهتمام و استواری نیاز دارد


مسئول امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: فعالیت های سیاسی و تهذیبی می بایست با گام هایی استوار و با اهتمام و تلاش بسیار پیگیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اکبر نوایی در نشست معارفه سرپرست جدید معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان ضمن تقدیر از اهتمام آیت الله عاملی، مدیر این حوزه نسبت به معاونت یادشده، تحول را نتیجه تغییرات بنیادی و اساسی دانست که در قران کریم نیز به این امر اشاره شده است.

وی اظهار کرد: امیدواریم در دو عرصه تهذیب و سیاست به عنوان دو کار ضروری، مهم و محسوس فعالیت های تحولی خوبی انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت های سیاسی و تهذیبی می بایست با گام هایی استوار و با اهتمام و تلاش بسیار پیگیری شود، ابراز امیدواری کرد که در این دو عرصه که دارای ظرفیت مطلوبی در مشهد است، به خوبی فعالیت شود.

معاون سابق فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان افزود: برنامه ریزی ها و کارهایی که در مدت یک سال و چند ماه گذشته انجام شده است و برای هر گونه همکاری در دوره ها و مشاوره با معاونت یادشده، آماده همکاری هستم.

 


كد خبر: 20963  |  تاریخ درج خبر: 96/10/19  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا