امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

سرپرست معاونت «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی» حوزه علمیه خراسان معرفی شد


حجت الاسلام مقامی از سوی آیت الله عاملی به عنوان سرپرست معاونت «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی» حوزه علمیه خراسان معرفی شد.

مدیر حوزه علمیه خراسان در حکمی حجت الاسلام مهدی مقامی را به عنوان سرپرست معاونت «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی» این حوزه معرفی کرد.
متن این حکم به شرح زیر است:

جناب حجةالاسلام والمسلمین مهدی مقامی (زید عزه)
سلام علیکم
حوزه ی علمیه ی خراسان یکی از پربارترین مراکز علمی تشیع و مهد پرورش بزرگان نام آور در دانش های اسلامی ، طی قرن های مختلف بوده، که با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) از رشد چشمگیری برخوردار گردید. صیانت و حفظ این میراث گرانبها، نیازمند تلاشی مضاعف و شکوفایی آن، به مدیریتی عالم، جامع و دلسوز نیاز دارد.بدین لحاظ وبا نظر به توانمندی علمی، حسن تجربه و برخورداری جنابعالی از صلاحیت های لازم، شما را به عنوان سرپرست معاونت  «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی» حوزه علمیه خراسان از تاریخ18/10/96منصوب می نمایم.
امید است در پرتو الطاف الهی ، توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج)و با الهام از رهنمود های مقام معظم رهبری ، ضمن استفاده از ظرفیت های بالای معنوی، تربیتی ،آموزشی و توانمندی های موجود حوزه علمیه خراسان،و با برنامه ریزی دقیق بتوانید زمینه رشد وپرورش جوانان متدین ،فاضل وانقلابی را در راستای اهداف تحولی حوزه علمیه و اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ و معارف اسلامی فراهم سازید.
ضمنا از تلاشهای جناب حجة الاسلام والمسلمین علی اکبر نوایی در مدت تصدی این معاونت تشکر نموده و آرزوی توفیق روز افزون را برای ایشان دارم.
دوام توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

سید مصباح عاملی
مدیر حوزه علمیه خراسان

 


كد خبر: 20959  |  تاریخ درج خبر: 96/10/19  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
: مبارک باشه انشاالله
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا