امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری کارگاه‎های دانش‌افزایی و صدور مجوز تدریس ویژه اساتید برادر


مسئول اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان از برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی و تمدید مجوز تدریس ویژه اساتید برادر خراسان خبر داد.

 حجت الاسلام ابوالفضل میرزایی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان بیان کرد: کارگاه‌های دانش‌افزایی علوم عقلی، ادبیات عرب، اخلاق و دروس مهارتی ویژه اساتید برادر این دروس، پنجشنبه 14 دیماه در مشهد برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه ادبیات عرب گفت: این کارگاه برای تمدید مجوز 3 ساله اساتید این درس با حضور حجت الاسلام مهدی رضایی، مسئول آموزش مدرسه علمیه سلیمانیه در مدرسه علمیه عالي  نواب برگزار شد.
مسئول اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه 38 استاد برادر مدارس علمیه خراسان در این کارگاه شرکت کردند و مصاحبه علمی به صورت کتاب باز و پس از یک هفته برگزار می شود، افزود: با توجه به نحوه آزمون، سوالات به اساتید پس از برگزاری کارگاه داده شد و به مدت یک هفته نیز برای ارائه پاسخ مهلت در نظر گرفته شد.
وی یادآورشد: پس از ارزیابی پاسخ های مصاحبه علمی اساتید ادبیات عرب، مجوز تدریس آنها تمدید خواهد شد.
حجت الاسلام میرزایی در ادامه به برگزاری کارگاه دانش افزایی اساتید منطق اشاره کرد و گفت: این کارگاه از گروه دروس علوم عقلی، با حضور دکتر لطف الله نبوی، استاد تمام گروه فلسفه دانشگاه تربیت مدرس برای 40 استاد برادر مدارس علمیه مشهد، در مدرسه علمیه عالي نواب برگزار شد.
مسئول اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه کارگاه اخلاق با حضور حجه الاسلام والمسلمين  حاج شیخ مهدی زمانی از اساتید خارج برگزار گردید، افزود: این جلسه کار جدیدی برای دانش افزایی اساتید اخلاق است که جلسه دوم آن ویژه 25 استاد اخلاق برادر مدارس علمیه مشهد در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزارشد.
وی به برگزاری کارگاه تمدید مجوز اساتید دروس مهارتی با همکاری معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان نیز اشاره کرد و ادامه داد: این کارگاه ویژه اساتید برادر که تاریخ مجوز تدریس آنان اتمام یافته است با حضور حجت الاسلام والمسلمين  واسطی و دکتر رضایی کرمانی در مدرسه علمیه عالي نواب برگزار شد.
حجت الاسلام میرزایی با بیان اینکه 40 استاد از مدارس علمیه سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در این کارگاه حضور یافتند، در پایان تصریح کرد: اساتید برادر این درس برای مصاحبه علمی و تمدید مجوز تدریس، 10 روز مهلت دارند یک طرح درس ارائه داده و در ارزیابی و تمدید مجوز خود شرکت کنند.
گفتنی است، این کارگاه‌ها پنجشنبه 14 دیماه به همت اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در مشهد برگزار شد.

كد خبر: 20919  |  تاریخ درج خبر: 96/10/16  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا