امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

اینترنتی شدن انتخاب درس و امور آموزشی و مدیریتی طلاب خراسان


کلیه امور طلاب حوزه علمیه خراسان به صورت اینترنتی انجام می شود

مهندس رضا ابراهیمی، مدیر رایانه حوزه علمیه خراسان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل ارسال و دریافت اطلاعیه ها، بیانیه ها و دستورالعملهای مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان به مدارس، کلیه امور طلاب حوزه علمیه خراسان به صورت اینترنتی انجام می شود.

وي افزود: از اين پس کلیه اخبار مربوط به مدیران و مسئولین آموزش مدارس علمیه در کارتابل ویژه مسئولین و مدیران آموزش حوزه علمیه خراسان قرار داده می شود و مدیران و مسئولین آموزش می توانند از آخرین اطلاعیه ها و اخبار مربوط به مدارس علمیه اطلاع حاصل کنند.


ایشان همچنین گفت: تمام طلاب از شروع سال تحصیلی جاری، موظف به انتخاب درس به صورت اینترنتی هستند و تا 15 مهرماه فرصت دارند که دروس خود را انتخاب نمایند.


ایشان اضافه كرد: طلاب همچنین می توانند با شناسه و رمز اختصاصی، کارنامه تحصیلی خود را در پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه مشاهده و در صورت نیاز، آن را چاپ نمایند.


ابراهيمي يادآور شد: مدیران و مسئولین آموزش نیز می توانند کارنامه طلاب خود را مشاهده و به صورت کلی یا دوره ای، کارنامه های طلاب خود را مشاهده و چاپ نمایند.
 


كد خبر: 1970  |  تاریخ درج خبر: 89/07/10  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا