امروز: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری مستمر کارگاه های نقد عالمانه منبر در مدرسه امام صادق(ع) بردسكن


آشنایی طلاب با منابع مرجع، تقویت روحیه پژوهشی طلاب و ایجاد آمادگی بیشتر جهت تبلیغ مكتب اهل بیت (علیهم السلام) از اهداف این کارگاه ها است.

حجت الاسلام محمد مددنژاد در این رابطه به خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: هدف از برگزاری اين سلسله كارگاه های آموزشی، ترغيب و تشويق بيشتر طلاب به امر تحقيق و پژوهش در عرصه تبليغ و آشنایی بيشتر ایشان با منابع مرجع، ارائه مطالب جديد بر پايه كتب مرجع، تقويت روحيه پژوهشي طلاب و ايجاد آمادگي بيشتر جهت تبليغ مكتب اهل بيت (علیهم السلام) مي باشد.
وی افزود: در اين كارگاه ها كه به صورت هفته اي و با حضور همه طلاب و چند نفر از اساتيد مدرسه برگزار مي شود، طلاب با مشورت مسئول فرهنگي موضوعی را انتخاب کرده و در مدت زمان يک هفته مطالب قابل ارائه را همراه با ذكر منبع و مرجع مستند تحويل مسئول فرهنگي می دهند که پس از بررسي و رفع اشكال در جلسه نقد عالمانه منبر ارائه مي شود.
مسئول فرهنگي مدرسه امام صادق(علیه السلام) بردسكن عنوان کرد: در پايان هر جلسه نقاط قوت و ضعف ارائه دهنده توسط يكي از اساتيد يا كادر مدرسه بررسي و نكات قابل توجه با هدف رفع اشكال و آگاهي بيشتر ساير طلاب و عدم تكرار نقاط ضعف در جلسات بعدي و در تبلیغ، بيان می شود.
حجت الاسلام مددنژاد در پایان اظهار کرد: امیدواریم طلاب عزیز شرایط حساس کنونی را درک کنند و با تلاش و جدّیت در جهت رفع شبهات و مسائل جامعه گام بردارند.
 


كد خبر: 19284  |  تاریخ درج خبر: 96/09/14  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا