امروز: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برخی دولت های اسلامی به جای نوکری قرآن برده اسرائیل شده اند


قرآن می گوید نباید با دشمنان دوست باشید، ولی بعضی ازدولت های اسلامی به جای اینکه نوکر قرآن و اسلام باشند نوکر اسرائیل هستند.

حضرت آیت الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدارجمعی از پاسداران، بر آشنایی با سیره و زندگی پیامبر(ص) تاکیدکردند و آن را درشرایط کنونی از ضروریات دانستند.
این مرجع تقلید افزودند: ازمهمترین معجزات پیامبر(ص) قرآن است و این قرآن تا کنون ناشناخته بوده و امت نتوانسته معرفت درستی نسبت به آن داشته باشد.
معظم له بیان داشتند: قرآن معجزه است و از سوی خدا نازل شده؛ این طوری نیست که فرد نابغه ای آن را آورده باشد و اگر این گونه بود، می بایست همانند آن را می آوردند، ولی تا کنون چنین چیزی اتفاق نیفتاده است.
ایشان افزودند: عنایت خدا به بندگان خیلی زیاد است و بعضی افراد در همین دنیا عنایت خدا به آنها خورده و صاحب کمالاتی شده اند.
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: پیامبر(ص) یتیم، فقیر و چوپان بودند و سواد نداشتند، ولی قرآن به قلب ایشان نازل شده است.
معظم له بیان داشتند: قرآن می گوید، نباید با دشمنان دوست باشید، ولی بعضی ازدولت های اسلامی به جای اینکه نوکر قرآن و اسلام باشند نوکر اسرائیل هستند و درعین حال خادم حرمین می باشند؛ این چه جور مسلمانی و خادم بودن است.
ایشان افزودند: اگر جامعه اسلامی گرفتار این همه ظلم شده به خاطر دوری از قرآن و عمل نکردن به آن است.


كد خبر: 19278  |  تاریخ درج خبر: 96/09/14  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا