امروز: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

آغاز ثبت نام طرح پاییزه و زمستانه مرکز آموزش مهارت ها


ثبت نام حضوری و اینترنتی طرح پاییزه و زمستانه مرکز آموزش های علمی مهارتی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام پسندیده مسئول مركز آموزش های علمی مهارتی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علميه خراسان در این رابطه عنوان کرد: با توجه به استقبال طلاب، همسران و فرزندان ایشان از برنامه های تابستانی مرکز، برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم برای اجرای طرح های پاییزه و زمستانه صورت گرفته و در حال حاضر ثبت نام در کلاس های آموزشی مهارتی، هنری و کاربردی تخصصی را در دستور کار داریم.
وی مجتمع های مسكونی اهل البيت (علیهم السلام) واقع در جاده سيمان، ثامن الائمه (علیه السلام) در بلوار موسوی قوچانی و ولايت واقع در بلوار شهید حسابی، هم چنین مجتمع مسكونی ثامن الحجج (علیه السلام) شهرک صادقيه و مجتمع مسكونی فرهنگی شهرك امام رضا (علیه السلام) واقع در بلوار توس را محل برگزاری این دوره ها معرفی کرد.
حجت الاسلام پسندیده اظهار کرد: آموزش تخصصی کامپیوتر، ICDL یک و دو، نقاشی و طراحی، خوشنویسی خط درشت و خط تحریری، کلاس های مکالمه عربی و انگلیسی و کارگاه تایپ سریع ده انگشتی در دو مقطع سنی، دوره های ویژه طلاب برادر و فرزندان پسر ایشان در این طرح است.
وی با اشاره به استقبال قابل توجه خواهران طلبه، همسران طلاب برادر و فرزندان دختر ایشان از دوره های تابستانی مركز آموزش های علمی مهارتی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علميه خراسان، گفت: نازک دوزی و خیاطی، کامپیوتر مقدماتی و پیشرفته، مکالمه عربی و انگلیسی، خوشنویسی، طراحی، نقاشی در دو مقطع کودکان و بزرگسالان و دوره آشپزی، از دوره هایی است که در طرح تابستانه و زمستانه ویژه خواهران در نظر گرفته شده است.
مسئول مركز آموزش های علمی مهارتی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علميه خراسان خاطرنشان کرد: شروع دوره ها در طول سال منوط به تکمیل ظرفیت دوره می باشد و با تکمیل ظرفیت، دوره جدید آغاز خواهد شد و بر این اساس محدودیت و بازه خاص زمانی جهت ثبت نام وجود ندارد.
طلاب، فضلا، روحانیون و خانواده آنان می  توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام و حتی پرداخت اینترنتی به سامانه مرکز آموزش مهارتها، به آدرس edu.hozehkh.com مراجعه کنند و یا از سایت حوزه  علمیه خراسان با مراجعه به پرتال طلبگی  در قسمت فرهنگی  به سامانه تحت وب مرکز آموزش مهارتها وارد شوند.
لازم به ذکر است که شماره های 32280552 و 32280591 برای پاسخگویی به برادران و شماره های 32280593 و 32280551 جهت پاسخگویی به سوالات خواهران در این زمینه در نظر گرفته شده است.
گفتنی است علاقه مندان از طلاب حوزه علمیه و خانواده ایشان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ثبت نام در دوره های یاد شده می توانند به سامانه مرکز آموزش مهارت ها از طریق سایت حوزه علمیه خراسان، پورتال طلبگی، قسمت فرهنگی، وارد سامانه تحت وب مرکز آموزش مهارت ها شوند و جهت ثبت نام حضوری نیز به نشانی چهارراه راه آهن، عبادی 55 مراجعه کنند.

لینک ورود به سامانه مرکز آموزش مهارتها  :   کلیک کنیدedu.hozehkh.com   


كد خبر: 18946  |  تاریخ درج خبر: 96/09/01  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا