امروز: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

مرحله دوم مسابقه کتابخوانی چراغ راه آغاز شد


این مسابقه با محوریت کتاب «بدان ایّدک الله» برگزار می شود و در هر مرحله به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، پس از برگزاری مرحله نخست مسابقه کتابخوانی «چراغ راه» با محوریت کتاب «بدان ایّدک الله» و اعلام برندگان، مرحله دوم این مسابقه آغاز شده است.
بر اساس این گزارش طلاب حوزه علمیه خراسان برای شرکت در مرحله دوم این مسابقه می بایست به صورت کتاب باز به 40 سوال تستی پیرامون محتوای کتاب مذکور که از بیستم آبان ماه از طریق دبیرخانه مسابقه و یا مسئولین فرهنگی مدارس علمیه ارائه می شود، پاسخ دهند.
طبق زمانبندی اعلام شده از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان، طلاب تا دهم آذرماه فرصت خواهند داشت پاسخنامه خود را به دبیرخانه مسابقه به نشانی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، طبقه همکف، اتاق 111 ارسال نمایند.
گفتنی است سومین مرحله این مسابقه در تاریخ بیست و یکم دی ماه به صورت سراسری در کلیه مدارس علمیه استان برگزار می شود.
هم چنین شرکت هر طلبه در مراحل مختلف مسابقه کتابخوانی «چراغ راه» بلامانع است و در دو مرحله باقیمانده نیز به افراد برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
این مسابقه به همت اداره فرهنگی تربيتی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان و با محوریت کتاب «بدان ایّدک الله» که حاوی مجموعه نصایح رهبر معظم انقلاب به طلاب حوزه های علمیه می باشد، برنامه ریزی شده است.
 
دریافت:
سوالات مرحله غير حضوري
پاسخنامه


كد خبر: 18942  |  تاریخ درج خبر: 96/08/22  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا