امروز: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

حضور روحانیت در دانشگاه باعث رشد دانشجویان می شود


معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: حضور روحانیت در دانشگاه ها و ارتباط گیری آن ها با دانشجویان باعث رشد دانشجو خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دکتر رضا عباسپور در دیدار با مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد اظهار کرد: در حال حاضر ارتباط صمیمی بین حوزه و دانشگاه وجود دارد که باید این فضای صمیمی را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد همیشه اعتقاد داشته که در برنامه ها باید از ظرفیت روحانیت استفاده کند و در این خصوص از وجود روحانیت در پست های فرهنگی استفاده می کند.
معاون دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: مبانی ما در فعالیت های فرهنگی نگاه دینی و ارزشی است که باید در این حوزه از طلاب و روحانیون نیز کمک بگیریم.
وی افزود: ما به دنبال ارتباط گیری حوزه و دانشگاه هستیم و همیشه حضور روحانیت در فضای دانشگاه باعث ایجاد آرامش و ارتباط خوب بین دانشجو و روحانی شده است.
عباسپور با اشاره به تاثیر ارتباط چهره به چهره در بین دانشجویان اظهار داشت: هرگاه روحانیت وارد خوابگاه ها و ارتباط چهره به چهره با دانشجویان شده اند شاهد تحول خوبی در فضای فرهنگی بوده ایم.
اعلام آمادگی مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد
حجت الاسلام حسین امامی مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علمیه و نگاه مثبت ایشان اظهارکرد: کرسی های آزاد اندیشی، اردوی های مشترک و دیگر برنامه ها می تواند باعث ارتباط خوب حوزه و دانشگاه شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر زمینه فعالیت مشترک حوزه و دانشگاه در حوزه های پژوهشی محیا شده و می توانند طرح های مشترک را اجرایی کنند.
حجت الاسلام امامی تصریح کرد: با توجه به پیش رو بودن سالروز وحدت حوزه و دانشگاه می توان از ظرفیت حوزه علمیه در اجرای یک برنامه شهرستانی قوی استفاده کرد و ما اعلام آمادگی در این خصوص می کنیم.

كد خبر: 18926  |  تاریخ درج خبر: 96/08/21  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا