امروز: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

معیارها و شاخصه های حوزه انقلابی از دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری


نخستین جلسه از سلسله جلسات گفتمان سیاسی در حوزه علمیه خراسان، با حضور استاد رحیم پور ازغدی، پنج شنبه 23 شهریور در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه انقلابی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب «شما مسئولین حوزه باید رهبران آینده انقلاب و کشور را در حوزه بسازید و بپرورانید»، اقدام به برگزاری سلسله جلسات گفتمان سیاسی کرده است.

بر اساس این گزارش، نخستین جلسه از این سلسله جلسات گفتمان سیاسی در حوزه علمیه خراسان در آستانه هفته دفاع مقدس، با حضور استاد حسن  رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع « معیارها و شاخصه های حوزه انقلابی از دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری»، برگزار می شود.
گفتنی است، این مراسم به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان و با همکاری مرکز بسیج طلاب و روحانیون خراسان برگزار می شود و حجت الاسلام و المسلمین گواهی، رئیس سازمان بسیج اساتید روحانیون و طلاب کشور به ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج روحانیت، خواهد پرداخت.
لازم به ذکر است، این جلسه ساعت 9:30 پنج شنبه 23 شهریور در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود و علما، اساتید و عموم طلاب برادر و خواهر می توانند از آن بهره مند شوند.

كد خبر: 18237  |  تاریخ درج خبر: 96/06/21  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا