امروز: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری آزمون سطح سه در مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س)


آزمون تحصیلات تکمیلی (سطح سه) در مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا (س) برگزار شد.

 


آزمون تحصیلات تکمیلی (سطح سه) در مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا (س) برگزار شد که در ابتدای این برنامه، خانم مقدسی، مدیر مدرسه مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا (س) خطاب به متقاضیان در آزمون، فراهم شدن فرصتی مناسب برای ادامه تحصیل را فرصتی مغتنم و گام موفقیت برای آنها دانست تا بتوانند مدارج علمی را طی کنند.
وی ضمن تشکر از مرکز مدیریت حوزه علمیه که تسهیلاتی برای ادامه تحصیل طلاب علوم دینی خواهر در سطح سه فراهم آورده است، خاطر نشان کرد: این مدرسه با حرکتی جهادی و با توجه به تجربه های قبلی در برگزاری دوره های تحصیلات تکمیلی ظرف مدت یک ماه زمینه حضور متقاضیان را آماده کرد..
وی تاکید کرد: با تلاش مسئولان تحصیلات تکمیلی این مدرسه تمامی طلبه های دوره های قبلی توانستند به طور کامل روند ادامه تحصیل خود را با موفقیت به پایان برسانند.
خانم مقدسی با بیان اینکه مسیرفراگیری علم و دانش مسیر ارزشمندی است که در آن ورود پیدا نموده اند، توصیه کرد: داوطلبان با ذکر و یاد خداوند در این مسیر گام نهند و توکل به خداوند متعال را هیچ گاه فراموش نکنند.
گفتنی است، نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی (سطح سه) در تاریخ20/6/96 بر روی سایت مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) به نشانی http://www.islamshenasi.ir/?q=node/8990 قرار گرفت.

 

 


كد خبر: 18227  |  تاریخ درج خبر: 96/06/20  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا