امروز: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

انتقاد امام جمعه تربت حیدریه از سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع انسانی میانمار


امام جمعه تربت حیدریه با محکوم کردن فجایع انسانی کشتار مسلمانان در یمن و میانمار از سکوت مرگبار جوامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر دراین باره انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه تربت حیدریه روز گذشته با تجمع در میدان مرکزی ضمن محکوم کردن جنایت کشتار مسلمانان یمن و میانمار خواهان واکنش جوامع بین المللی در قبال این فجایع شدند.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عصمتی با بیان این که نیروهای افراطی و بودایی میانمار با ممانعت از امداد رسانی به مسلمانان مظلوم و بی دفاع این کشور جنایت هولناک و وحشیانه ای را رقم زدند، خاطر نشان کرد: متاسفانه تاکنون جوامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در قبال آن سکوت کرده و هیچ واکنشی نشان ندادند.
امام جمعه تربت حیدریه با محکوم کردن فجایع انسانی کشتار مسلمانان در یمن و میانمار از سکوت مرگبار جوامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر انتقاد و ابراز کرد: حقوق بشر آمریکایی و استکبار جهانی تنها برای منافع شخصی و نامشروع آنان اهمیت دارد.
رئیس مدرسه علمیه هراتی تربت حیدریه در پایان خواستار کمک جوامع بین المللی به مردم مسلمان و بی گناه یمن و میانمار شد و اظهار کرد: داعیه داران حقوق بشر باید هر چه سریعتر نسبت به این اقدامات خشونت بار و هولناک اقدام اساسی اتخاذ کنند.
 


كد خبر: 18212  |  تاریخ درج خبر: 96/06/17  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا