امروز: جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

آغاز اعتکاف 800 نفر از طلاب خراسان در جوار حرم رضوی


اعتکاف 800 نفر از طلاب برادر و خواهر حوزه علمیه خراسان از دوشنبه 29 خرداد در شبستان های تبریزی و نهاوندی حرم مطهر امام هشتم آغاز شد.

اعتکاف 800 نفر از طلاب برادر و خواهر حوزه علمیه خراسان كه به همت معاونت فرهنگي اجتماعي حوزه علميه خراسان برگزار مي شود از دوشنبه 29 خرداد در شبستان های تبریزی و نجف آبادی حرم مطهر امام هشتم آغاز شد.
این برنامه با مراسم افتتاحیه در مقبره پیر پالان دوز(شیخ محمد عارف) آغاز شد و پس از خیر مقدم معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان که درباره اهمیت اعتکاف و برنامه های این معاونت سخن گفت، حجت الاسلام دارینی، از طلاب کارشناس احکام به بیان برخی موارد لازم برای معتکفان پرداخت و سپس حجت الاسلام والمسلمين فراری نیا، مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی تولیت آستان قدس رضوی به ایراد سخن پرداخت.
گفتنی است پس از این برنامه طلاب برادر به سوی حرم مطهر رضوی حرکت کردند و در شبستان تبریزی مستقر شدند.
همچنین، خواهران حاضر در این برنامه معنوی نیز پس از حضور در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و توجیه برنامه های اعتکاف، به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کرده و در محل شبستان نجف آبادی مستقر شدند.
 


كد خبر: 17275  |  تاریخ درج خبر: 96/03/29  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا