امروز: جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

رصد بازخوردهای تبلیغی لازم است


یک مبلغ بین المللی با اشاره به اهمیت توجه به پویایی علمی همزمان با فعالیت تبلیغی، گفت: باید بازخورد و برخوردهای تبلیغی را رصد کرد.

حجت الاسلام مرتضی دهشت، در مراسم تجليل از سرگروه های تبلیغ جهادی حوزه علمیه خراسان که به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی این حوزه و با مشارکت گروه جهادی راه سعادت برگزار شد،  با بیان اینکه باید برخوردهای تبلیغی را رصد کرد، پیشنهاد داد: برای تبلیغ جهادی عنوان و تعریف مشخصی بررسی و بیان شود.
این مبلغ و سخنران حرم مطهر رضوی، حمایت های همه جانبه از گروه های جهادی را مورد تاکید قرار داد و ابراز کرد: معرفی گروه های موفق تبلیغی به عنوان یک الگو به سایر حوزویان مهم است.
وی افزود: دلگرمی، تشویق و فضاسازی برای جذب بیشتر از نتیجه های معرفی الگوی موفق تبلیغی است.
حجت الاسلام دهشت، همراهی اساتید با گروه های جهادی به منظور پویایی علمی بیشتر را یکی از انتظارهای مبلغان دانست و گفت: باید دغدغه های مبلغان را حل و در عرصه تبلیغ به ویژه در زمینه پویایی علمی آنان برنامه ریزی کرد. 


كد خبر: 15824  |  تاریخ درج خبر: 95/10/17  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا