امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

اعلام فراخوان آثار و مقالات كادر و اساتيد مدارس علميه با موضوع سبك زندگي


مسئول مركز مشاوره حوزه علميه خراسان از اعلام فراخوان مقالات و آثار مكتوب كادر اجرائي مدارس و اساتيد حوزه درباره سبك زندگي اسلامي خبر داد.

حجت الاسلام اسماعيل نژاد، درباره اين فراخوان، گفت: مركز مشاوره حوزه علميه خراسان در راستاي ترويج، فرهنگ سازي، گفتمان سازي و ترسيم سبك صحيح زندگي اسلامي با اعلام فراخوان، مقالات و آثار مكتوب كادر اجرائي مدارس و اساتيد حوزه را در خصوص سبك زندگي اسلامي در نشريه اي با عنوان «خانواده آسماني» منتشر مي كند.
مسئول مركز مشاوره حوزه علميه خراسان با بيان اينكه بي شك بهره مندي از قلم، فكر، تجربه و خلاقيت مسئولان مدارس و اساتيد فرهيخته حوزه علميه خراسان به عنوان بازوي علمي و اجرائي نظام حوزه، نقش به سزائي در گفتمان سازي و فرهنگ سازي سبك زندگي اسلامي در طلاب علوم ديني به عنوان نسل آينده ساز حوزه و نظام مقدس جمهوري اسلامي در بر خواهد داشت، ابراز كرد: مركز مشاوره حوزه علميه خراسان در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري با دعوت به مشاركت و ايجاد امكان ثبت و انتشار آثار مكتوب تاثيرگذاران و كادر علمي و اجرائي مدارس، به سهم خويش گامي در اين خصوص ايفا مي كند.
وي افزود: بر همين اساس از همه مديران و مسئولان فرهنگي، آموزش، پژوهش و اساتيد مدارس علميه دعوت مي شود تا آثار و مقالات ارزشمند خود را با محورهايي همچون: «سبك زندگي اسلامي در متون ديني»، «سبك زندگي اسلامي، نظام حوزه و روحانيتـ»، «سبك زندگي اسلامي، خانواده، اجتماع و فرهنگ»، «سبك زندگي اسلامي، فلسفه و مباني نظري آن»، «سبك زندگي و نظام مقدس جمهوري اسلامي» و برخي ديگر از موضوعات مرتبط حداكثر تا روز سه شنبه مورخ 30 ديماه 95 به اين مركز ارسال كنند.
گفتني است، آثار و مقالات رسيده پس از بررسي و اصلاح در گروه علمي مركز مشاوره به نحو مقتضي با نام خود نويسنده و ... در نشريه چاپ و منتشر و به صورت رايگان توزيع خواهد شد.
دريافت فايل pdf موضوعات


كد خبر: 15804  |  تاریخ درج خبر: 95/10/15  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا