امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

جشن «ریحانه های بهشتی» برگزار شد


جشن عبادت فرزندان دختر طلاب به همت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، هشتاد و یک نفر از فرزندان دختر طلاب حوزه علمیه خراسان، به دعوت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان در مجتمع فرهنگی اردویی ثامن الحجج (ع) مشهد گرد هم آمده و رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.
در این مراسم برنامه های ویژه ای به طور مجزا برای والدین و دختران در نظر گرفته شده بود که از آن جمله می توان به برگزاری کلاس تربیت فرزند ویژه والدین با حضور حجت الاسلام مسلم داوودنژاد، از مشاوران خانواده مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان اشاره کرد.
همچنین حاضران به گروه های 10 تا 12 نفری تقسیم شده و مسائل اولیه احکام و تصحیح قرائت نماز را تحت نظر هفت استاد احکام فرا گرفتند.
بر اساس این گزارش، پس از برگزاری کلاس های یاد شده، والدین و دختران در مراسم اصلی این جشن حاضر شدند که در آن گروه های مختلف حوزوی و غیرحوزوی برنامه های مختلفی چون سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و سرود «ای ایران»، پانتومیم و جنگ شادی اجرا کردند.
طواف نمادین خانه کعبه و اجرای نماهنگ های مربوط به امام زمان (عج) و نماز از دیگر برنامه های این جشن بود.
یادآور می شود، معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان بهمن ماه سال جاری برنامه مشابهی را ویژه فرزندان پسر طلاب حوزه علمیه خراسان که به سن تکلیف رسیده اند، برگزار خواهد کرد.


كد خبر: 15789  |  تاریخ درج خبر: 95/10/13  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا