امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

ديدار ائمه جمعه كاشمر، خليل آباد، بردسكن و كوهسرخ با مدير حوزه علميه خراسان


ائمه جمعه كاشمر، خليل آباد، كوهسرخ و بردسكن و مدير مدرسه علميه امام صادق(ع) كاشمر با آيت الله عاملي ديدار كردند و درباره مدارس علميه اين منطقه گزارشي ارائه شد.

در اين ديدار آيت الله عاملي با اشاره به وظيفه حساس و سنگين امامان جمعه به ويژه در زمينه ايجاد تحول در حوزه علميه خراسان، يادآور شد: اين حوزه به عنوان يك حوزه انقلابي همه تلاش خود را در حل مشكلات مدارس علميه تحت مديريت خود به كار مي برد.
وي به اهميت حضور مسئولان و افراد ذي نفوذ در شهرستان ها براي همراهي در مسير تحول در حوزه علميه و به ويژه مدارس علميه هر شهرستان اشاره و خاطر نشان كرد: بررسي و ارزيابي فعاليت هاي علمي، آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و... مدارس علميه در يك سال اخير و پس از حكم انتصاب مقام معظم رهبري براي شواري عالي حوزه علميه خراسان، آغاز شده و مديريت اين حوزه نسبت به اين امر كارهايي انجام داده و خواهد داد.
ائمه جمعه حاضر در اين ديدار نيز با اشاره به اهميت توجه به تحول و حوزه انقلابي، مشكلات مدارس علميه شهرهاي خود را بيان كردند كه قرار شد نسبت به موارد يادشده برنامه ريزي شود.


كد خبر: 15783  |  تاریخ درج خبر: 95/10/14  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا