امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

نشست هم انديشي مسئولان حوزه و دانشگاه برگزار شد


نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه با حضور تعدادي از علما، دبير شوراي عالي و برخي از مسئولان حوزه علميه خراسان و روسای دانشگاه های فردوسی و آزاد اسلامی واحد مشهد، در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.

 نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه به مناسبت 27 آذر 'روز وحدت حوزه و دانشگاه' با حضور تعدادي از علما، اساتيد ، دبير شوراي عالي و برخي از مسئولان حوزه علميه خراسان و روسای دانشگاه های فردوسی و آزاد اسلامی واحد مشهد، یکشنبه شب در محل دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مشهد برگزار شد.
مسئول اداره سیاسی حوزه علمیه خراسان در این نشست با اشاره به اينكه طبق فرمايش رهبر معظم انقلاب، وحدت حوزه و دانشگاه بايد در اهداف کلی باشد، گفت: بنابراين، هر کدام از این دو بخش باید در خطوط موازی حرکت كرده و هر مجموعه کار خودش را انجام دهد و هدفشان نیز ساختن کشور و ملت باشد.
حجت الاسلام محمدعلي خیرآبادی افزود: در این جهت گام اساسی برداشته نشده كه باید برای عملیاتی شدن این اهداف جلسات مداوم تشکیل و برنامه ریزی لازم در این راستا صورت گیرد.
گفتني است، در اين نشست حجه الاسلام والمسلمين نوائي نويسنده ، محقق و استاد حوزه ودانشگاه ، دكتر كافي، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و حجت الاسلام والمسلمين حق پناه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی نيز درباره اهميت وحدت حوزه و دانشگاه مطالبي بيان كردند.


كد خبر: 15647  |  تاریخ درج خبر: 95/09/29  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا