امروز: سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) مشهد:

باید از فضای تئوری به وحدت عملی برسیم


مدير مدرسه علميه امام خميني(ره) مشهد گفت: بايد بطور كامل از حوزه تئوري وحدت حوزه و دانشگاه بيرون آييم و بصورتي عملياتي اين وحدت را در اجتماع بروز دهيم.

 به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان، حجت الاسلام نوروزي، مدير مدرسه علميه امام خميني(ره) مشهد و نماينده سابق مردم رباط کريم و بهارستان در مجلس شوراي اسلامي در نشست هم انديشي اساتيد حوزه و دانشگاه آزاد اسلامي در مدرسه علميه عالي نواب به فرصت هاي پيش روي وحدت پرداخت و ابراز داشت: امروز با همه تهديدهايي كه از طرف دشمنان وجود دارد، به پيشرفت هاي خوبي توسط حوزويان و دانشگاهيان رسيده ايم.


وي افزود: بايد از فرصت امروز استفاده بهينه داشته باشيم و نسبت به تاثيرگذاري بهتر و بيشتر ايران در جهان به بحث و بررسي بپردازيم.


مدير مدرسه علميه امام خميني(ره) مشهد ضمن تاكيد بر اهميت توجه علومي مانند صنعت و معماري و همراهي اين علوم در اسلامي نشان دادن جامعه، يادآورشد: بايد بطور كامل از حوزه تئوري وحدت حوزه و دانشگاه بيرون آييم و بصورتي عملياتي اين وحدت را در اجتماع بروز دهيم.


وي در پايان نسبت به تاسيس بنياد نخبگان و مركز پژوهشي فعال با مشاركت حوزه و دانشگاه پيشنهاداتي ارائه كرد.


گفتني است، اين نشست به همت دفتر سياسي حوزه علميه خراسان و با مشاركت دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در مدرسه علميه عالي نواب با حضور بيش از 60 تن از اساتيد حوزه علميه مشهد و اين دانشگاه برگزار شد.


كد خبر: 11156  |  تاریخ درج خبر: 93/09/29  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا