امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند.

شورای عالی و مديريت حوزه علمیه خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام بی خردانه آمریکا، بیانیه ای صادر کردند. متن بیانیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«فَالَّذینَ کَفَروا هُمُ المَکیدون»
نظام ارزشمند جمهوری اسلامی ایران، متکی به آموزه‌های الهی و ارزش‌های انسانی است و با قدرت از آرمان‎های خود در برابر دشمنان قسم خورده، دفاع می کند. بدون شک سپاه پاسداران، سرمایه جاودانه انقلاب اسلامی است که در این مدت، منشأ برکات و مبرّات فراوان شده است و به تعبیر مقام معظم رهبری مد ظله العالی «اگر پاسدار نبود، هیچ‌چیز نبود».
بخش عمده شکستهای خفتبار و مداوم آمریکا و پیروزیهای پر افتخار ایران عزیز، مرهون پاسداری سپاهِ انقلاب اسلامی است. نقش‌آفرینی ممتاز سپاه در تثبیت و تقویت دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های گوناگون فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی و مقابله با ترفندهای استکبار جهانی موجب استیصال دشمن شده است ، گویا چاره‎ای جز ناسزاگویی و اتهام‌زنی بی‌اساس ندارند. اقدام ناشیانه ترامپ در خدمت به اهداف شوم صهیونیسم بین‌الملل، فاقد هرگونه وجاهت قانونی و عقلانی بوده و نشانه ضعف و ذلت آمریکای جنایتکار است.
شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، ضمن محکومیت قاطع اقدام غیرقانونی و بی‌خردانه آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، آن را تجاوز به حق حاکمیت و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران می‎داند و اعلام می‌کند که کید آمریکا علیه سپاه و انقلاب به جایی نمی‎رسد و نظام حاکمه آمریکا رو به زوال ونابودی است.

شوراي عالي و مديريت حوزه علميه خراسان

 


كد خبر: 31059  |  تاریخ درج خبر: 98/01/22  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا