ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تجمع بزرگ حوزویان، فردا در مدرسه عالی نواب برگزار می شود

در حمایت از سپاه؛

تجمع بزرگ حوزویان خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی حوزه علمیه خراسان پنجشنبه 22 فروردین از ساعت 9:30 در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در پی اقدام خصمانه اخیر آمریکا،  تجمع بزرگ حوزویان خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوي حوزه علميه خراسان  پنجشنبه ساعت 9:30 صبح با سخنرانی آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
علما، اساتید، فضلا و طلاب برادر و خواهر حوزه علمیه خراسان پنجشنبه ۲۲ فروردین 98 از ساعت 9:30 صبح در مدرسه علمیه عالی نواب تجمع خواهند داشت تا ضمن حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام احمقانه رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قراردادن این نهاد انقلابی در لیست گروه های تروریستی را محکوم کنند.
 حوزه علمیه خراسان از همه حوزویان انقلابی دعوت می کند تا در این تجمع بزرگ شرکت کرده و ضمن حمایت از سپاه پاسداران، بار دیگر پیمانی مجدد با آرمان های انقلابی امام راحل(ره) داشته و ولایت مداری و ولایت پذیری خود را تحت  زعامت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نمایند.


كد خبر: 31038  |  تاریخ درج خبر: 1398/01/21  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
علیرضا اغراقی: احسنتم بر شما برادران گرامی بابت حمایت از سپاه
بالا