امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
حجت الاسلام صابری تولایی:

ما باید بیاموزیم که چگونه از نظام دفاع کنیم، که دفاع از نظام مساوی با دفاع از امام زمان (عج) است


عضوکمیسیون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علميه خراسان تاکید کرد: از عوامل موثر در جنگ اقتصادی تاثیر القائات رسانه‌ای از طریق، اصل دورغ بزرگ، اصل تکرار، تعمیم جزء به کل، غفلت از مقایسه‌های منطقی و منصفانه و نگاه تک بعدی به دستاوردها می‌باشد

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان جنوبي، حجت الاسلام صابري‌تولايي در جمع طلاب و مبلغین مدرسه علمیه حضرت نرجس سلام الله عليها بیرجند با اشاره به ویژگی‌هاي جنگ اقتصادی گفت: در اين نوع از جنگ كه همه مردم در گیر هستند، عامه مردم نظریه پردازی می‌کنند و در پی این نظریه پردازی‌ها نظرهای غلط رایج شده و باعث بحران می شود.
وی در ادامه به تبيين دوران پلوي، شناخت اهداف انقلاب و شعارهای امام راحل و ساختار کلی حرکت دفاع از نظام انقلاب اسلامی اشاره كرد و افزود: ما باید بیاموزیم که چگونه از نظام دفاع کنیم، که دفاع از نظام مساوی با دفاع از امام زمان (عج) است.
عضوکمیسیون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علميه خراسان ضمن ارائه برخي از راه‌كارهاي رفع مشکلات پيش‌روي نظام مقدس اسلامي اظهار داشت: اگر مسلمان ظلم ستیز باشد با توجه به سیره سیاسی اهل بیت علیهم السلام امکان ندارد مرگ بر آمریکا نگوید و مقابل ظلم نایستد .
حجت الاسلام صابري‌تولايي در پایان اعتماد به رهبری و حمایت و مقاومت در مسیر فرمايشات رهبري را از وظائف توده جامعه دانست و گفت: از عوامل موثر در جنگ اقتصادی تاثیر القائات رسانه ای از طریق، اصل دورغ بزرگ، اصل تکرار، تعمیم جزء به کل، غفلت از مقایسه های منطقی و منصفانه و نگاه تک بعدی به دستاوردها می باشد و استراتژی دشمن نيز تحقیر، القاء احساس بدبختی و هویت زدایی از جوانان است.
 


كد خبر: 29291  |  تاریخ درج خبر: 97/10/11  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا