امروز: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

3 دی، مسابقه آنلاین صرف کاربردی برگزار می شود/ ثبت نام از طریق www.masirtalabe.irمسابقه آنلاین صرف کاربردی از سوی مرکز رشد و توانمندی حوزه علمیه خراسان و مدرسه علمیه سیادت ویژه طلاب سطح یک این حوزه 3 دی ماه 97 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مسابقه آنلاین صرف کاربردی از سوی مرکز رشد و توانمندی حوزه علمیه خراسان و مدرسه علمیه سیادت ویژه طلاب سطح یک این حوزه با هدف ایجاد انگیزه ونشاط علمی بین طلاب، کاربردی کردن دروس تئوری حوزه، ایجاد تنوع در محیط علمی آموزشی، انگیزه دهی بیشتر به اساتید و مدیران و برنامه ریزان برای بازنگری در برنامه های آموزشی، کشف استعدادها و حمایت از فعالیت های علمی و کاربردی برگزار می شود.
این مسابقه به صورت اینترنتی با سوالات چهارگزینه ای با موضوع علم صرف و با رویکرد کاربردی(صیغه،  ترجمه، معلوم، مجهول، صرف صیغه و...) بین مدارس سطح یک خراسان بزرگ برگزار می شود.
نحوه برگزاری مسابقه به این شکل است که سوال ها در سایت مسیر طلبه به نشانی www.masirtalabe.ir و در مهلت 20 دقیقه برای هر نفر بارگذاری می شود.
حجت الاسلام علی اکبر اسکندریان نداف، مدیر مدرسه علمیه سیادت درباره این مسابقه ابراز کرد: سوالها به صورت تصادفی و از میان سوالات متعدد گزینش و در پایان هر سوال به صورت جدا امتیازدهی می شود و در آخر نیز نمره کلی فرد شرکت کننده ارائه می گردد.
وی با بیان اینکه امروزه یکی از دغدغه ها کمبود نشاط علمی و مباحث علمی کاربردی است، اظهار کرد: این مسابقه به منظور توانمندسازی و تشویق و ترغیب طلاب به مطالعه دقیق و اعتلای بیشتر علمی به ویژه در زمینه صرف به عنوان یکی از پایه های اصلی در بحث علوم دینی، برگزار می گردد.

 


كد خبر: 29176  |  تاریخ درج خبر: 97/10/01  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا