امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
عنوان

آثار پژوهشی ارائه شده نمایشگاهی، رویکردهای تحولی انقلابی با نگاه پاسخگویی، کارآمدی و روزآمدی دارند


مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: مجموعه آثار ارائه شده در دهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی این حوزه رویکردهای تحولی انقلابی با نگاه پاسخگویی، کارآمدی و روزآمدی دارند که عملا به نیازهای جامعه و نظام اسلامی پاسخ داده می شود.

آیت الله سید مصباح عاملی، در گفتگو با روابط عمومی  ابراز كرد  از همه دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه به سبب ارائه و نمایش آثار پژوهشی متنوع و متفاوت در عرصه های گوناگون در چنین فضایی تقدیر می کنم.

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت:  مجموعه آثار ارائه شده در نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی این حوزه رویکردهای تحولی انقلابی با نگاه پاسخگویی، کارآمدی و روزآمدی دارند که عملا در این قالب به نیازهای جامعه و نظام اسلامی پاسخ داده می شود.
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که این آثار پژوهشی جهت دار و هدفمند است، خاطر نشان کرد: مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان مدل جدیدی را به عنوان فعالیت های دانشی و مساله محور تاسیس و 7 قرارگاه را برای فعالیت های دانش محور نیز به راه انداخته و تاکنون 6 هیات اندیشه ورز برای پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه و عرصه های بین الملل فعالیت دارند.
مدیر حوزه علمیه خراسان ادامه داد: ظرف مدت دو سال در حدود 100 اثر در قالب این قرارگاه ها، تولید و بخشی از آنچه در عرصه های مختلف منطبق با مقتضیات زمان و در راستای پاسخگویی به مطالبات مقام معظم رهبری مورد نیاز بوده را ارائه داده اند که بر این اساس می توان گفت که حوزه علمیه انقلابی و تحولی خراسان، حوزه ای پاسخگو به نیازهای روز جامعه و نظام اسلامی است.
آیت اله عاملی افزود: امیدواریم این حرکت فاخر استمرار یافته و حوزه های علمیه پاسخگوی همه نیازها باشند و رسالت تاریخی خود را در این مقطع از تاریخ که مقطع حاکمیت نظام دینی است، انجام داده و نقش خود را به ثمر برسانند.


كد خبر: 28982  |  تاریخ درج خبر: 97/09/14  |  کد خبرنگار: 28038
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا