امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

عیادت مدیر حوزه علمیه خراسان از طلبه سوء قصد شده مشهدی


مدیر حوزه علمیه خراسان پس از پیگیری های فراوان از وضعیت جسمانی طلبه سوء قصد شده، روز پنجشنبه در بیمارستان قائم(عج) مشهد حاضر شد و از وی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سیدمصباح عاملی با هیئت همراه در روز پنجشنبه 22 شهریور، پس از حضور بر بالین «محمد تولایی» در بیمارستان قائم(عج) مشهد، ضمن دلگرمی به خانواده و گفتگو با آنان، برای بهبود حال وی، دعا کرد.
با توجه به  سوء قصد و حمله به طلبه فاضل و مبلغ توانمند حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی دیروز با حضور در بخش «آی سی یو» بیمارستان قائم (عج) مشهد از نزدیک در جریان روند درمان حجت‌الاسلام تولایی قرار گرفت و نسبت به امور پزشکی وی جویا شد.
مدیر حوزه علمیه خراسان ضمن دعا برای شفای عاجل این طلبه بزرگوار، با برادر وی و نیز حجت‌الاسلام خدابخشیان، مدیر مدرسه علمیه نورالرضا (ع) گفتگو کرد.
ایشان، پیگیر جریان مداوا از طریق تیم پزشکی و وضعیت جسمانی و درمانی «محمدتولایی»، شد و با صدور دستور رسیدگی کامل و لزوم رسیدگی قضایی عاجل به این پرونده را مورد تاکید قرار داد.
آیت الله عاملی با تاکید بر اینکه نسبت به تلاش بیشتر برای بهبود وضعیت ایشان به پزشکان توصیه  و از آنان خواسته شد تا همه تلاش خود را در این راستا به کار برند، گفت: البته پزشکان در این مرحله همه تلاش خویش را برای بهبود شرایط احیا انجام می دهند که امیدواریم نتیجه مطلوب حاصل شود.
ایشان افزود: برای اینکه شرایط بهتری ایجاد شود،  حجت الاسلام تولایی به بیمارستان رضوی منتقل گردد که پزشكان اظهار داشتند ضمن اینکه امکانات لازم و کامل در اختیار بیمارستان هست  امکان جابجایی  نیست. جا دارد از تلاش و اهتمام مدیریت و پزشکان این بیمارستان برای فراهم کردن امکانات درمانی و نیز تیم پزشکی مجرب، تقدیر شود.
آیت الله عاملی همچنین، با اشاره به پیگیری های حوزه علمیه خراسان از روز نخست این واقعه و حضور نمایندگان آن از روابط عمومی و بررسی و حراست در هر دو بیمارستان امدادی شهید کامیاب و قائم(عج)، ابراز کرد: این اتفاق از دو بُعد درمانی و امنیتی مورد تاکید حوزه علمیه خراسان بوده و از همان ابتدا پیگیری های لازم صورت گرفته و با مراکز و نهادهای مربوطه رایزنی شده است.
مدیر حوزه علمیه خراسان گریزی به تلاش بی چشم داشت و خالصانه مبلغان در ایام تبلیغی به ویژه محرم و صفر زد و یادآور شد: اینان قشر وظیفه دانی هستند که در راه انجام رسالت خود و تبلیغ آموزه های الهی و معارف اهل بیت(ع) به خوبی ایفای نقش می کنند و از مادیات گذشته اند و درس های عاشورا را به خوبی در زندگی خود عملیاتی کرده و آموزه های ديني را به جامعه منتقل می کنند.
آیت الله عاملی از همه مردم به ویژه طلاب و روحانیون خواست تا برای سلامتی و بهبود عاجل این طلبه وظیفه شناس مبلغ، دعا کنند.
گفتنی است، حجت الاسلام «محمد تولایی»، پس از حمله  و اصابت چاقو در ناحیه سینه، تحت درمان در بیمارستان شهید کامیاب (امدادی) قرار می گیرد که با مداوای اولیه، حال وی از سوی تیم پزشکی مساعد اعلام شده و ماجرای سوء قصد را با زبان خویش تعریف می کند.
مسئول روابط عمومی و نماینده بررسی و حراست این حوزه نیز به عنوان نماینده آیت الله عاملی برای ابلاغ پیام به این طلبه عزیز و همچنین پیگیری وضعیت درمانی وی، به بیمارستان شهید کامیاب رفته و از نزدیک با وی صحبت و احوال پرسی کرده اند.
پس از گذشت دو روز و وخامت ناگهانی حال وی ، ایشان  را به بیمارستان قائم(عج) برای جراحی عمل قلب باز منتقل می کنند و پس از آن، متاسفانه حال وی نا مساعد اعلام گردید. كه باز هم تمام تلاش بر ادامه درمان تا حصول نتیجه مثبت انشاالله می باشد .ملتمس دعای همگان میباشیم

مدیریت حوزه علمیه خراسان از ابتدای این حادثه، با عنایت به فعالیت تیم پزشکی در بهبود حال «محمدتولایی» و درمان شایسته او، پیگیر مستمر رسیدگی امنیتی و قضایی پرونده و یافتن فرد ضارب بود و به دستور آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، معاونین و مسئول حراست و روابط عمومی این حوزه در طول هفته گذشته، بارها از نزدیک در روند فعالیت درمانی این طلبه ، قرار گرفتند.

 

 


كد خبر: 28307  |  تاریخ درج خبر: 97/06/19  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
: أحسنت
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا