امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی ارتحال آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی


مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهردوی را به اخوی بزرگوار ایشان حضرت آیت الله حاج شیخ مصطفی اشرفی شاهرودی ، خانواده و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت.

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال عالم ربانی، آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهردوی را به اخوی بزرگوار ایشان حضرت آیت الله حاج شیخ مصطفی اشرفی شاهرودی و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
متن پیام آیت الله سید مصباح عاملی به این شرح است:
انالله و انا الیه راجعون
حضرت آیت الله حاج شیخ مصطفی اشرفی شاهردوی، استاد معزز و بزرگوار حوزه علمیه خراسان، فقدان اسفناك اخوى گرانقدر حضرتعالی مرحوم آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی موجب تأثر و تأسف گردید.
اینجانب ضایعه وارده را به جنابعالى و بيت آن عالم ربانی، طلاب و روحانیون و مردم شریف شاهرود تسلیت عرض مى‌كنم.
بی شک خدمت به دین خدا در کسوت روحانیت از والاترین و ارزنده ترین خدمات دینی  به امت اسلامی است و عالمان دین  در عرصه نشر معارف زندگی ساز اسلام ناب  نقش تعیین کننده ای  در این راستا ایفا کرده اند بی تردید مرحوم آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی در زمره این شخصیتهای ارزشمند بشمار می آمد  که عمر با برکت خویش را در خدمت به دین  و جامعه اسلامی و همچنین  تربیت شاگردان مکتب اهل بیت(علیهم السلام) در منطقه شاهرود گذراند.
در این ایام که با نام حضرت اباعبدالله(علیه السلام) همراه و قرین است، از درگاه خداوند متعال غفران واسعه را برای آن عالم ربانی مسئلت می نمایم و امیدوارم حق تعالی به جنابعالی، بیت ایشان و سایر بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.
والسلام علیکم
سید مصباح عاملی


كد خبر: 28304  |  تاریخ درج خبر: 97/06/21  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا